search expand

Instituto steigėja ir kuratorė – doc. dr. Miglė Dovydaitienė, sertifikuota Europos psichologė (www.europsy.lt), porų ir šeimos terapeutė, kūno psichoterapeutė, integratyvios ir kūno psichoterapijos atstovė, daugiau kaip 30 metų dirba praktinį, mokslinį bei pedagoginį darbą, dėsto Vilniaus Universitete, konsultuoja, veda saviugdos, profesinius psichoterapijos mokymus, teikia supervizijas.

Ji yra mokomųjų priemonių, vadovėlių „Vaikų konsultavimas“, „Konsultavimas mokykloje“, „Trumpalaikio konsultavimo principai“ , „Skyrybas išgyvenę vaikai: psichologinės pagalbos galimybės“ autorė ir bendraautorė. 

Įvairialypės Miglės Dovydaitienės patirtys skirtinguose psichikos tyrinėjimų kontekstuose sukūrė Integratyvios ir kūno psichoterapijos programos pamatą.

M. Dovydaitienė studijavo porų ir šeimos bei vaikų psichoterapiją JAV, Kalifornijos šeimos studijų centre, gilinosi į neuropsichologiją, humanistinę egzistencinę, psichodinaminę prieigas, yra garso terapijos instruktorė ir terapeutė, įsisavino trumpalaikius terapijos metodus, baigė tarptautines tradicinių ajurvedos bei kinų medicinos mokyklas, trejų metų Kūno psichoterapijos studijas bei tokios pat trukmės Integruotos kūno ir judesio terapijos programą Londono institute.

Pilną Miglės Dovydaitienės profesinės veiklos aprašą skaitykite šiame dokumente.

II ir III moduliuose kai kurias temas dėstys kviestiniai dėstytojai.