search expand

Doc. dr. Miglė Dovydaitienė, sertifikuota Europos psichologė (www.europsy.lt), porų ir šeimos terapeutė, kūno psichoterapeutė, integratyvios ir kūno psichoterapijos atstovė, daugiau kaip 30 metų dirba praktinį, mokslinį bei pedagoginį darbą, dėsto Vilniaus Universitete, konsultuoja, veda saviugdos, profesinius psichoterapijos mokymus, teikia supervizijas.

Ji – Integratyvios ir kūno psichoterapijos instituto steigėja, kuratorė ir pagrindinė dėstytoja.
 
Tel.: +37069827274
El. paštas: migledovydaitiene@gmail.com

Aina Pakeltė – Integruotos kūno ir judesio terapijos praktikė ir edukatorė (Dip. IBMT, Londono institutas), studijavo tarptautiniuose kūno psichoterapijos seminaruose, įgijo „Integruotos somatinės traumos terapijos“ sertifikatą (The Embody Lab), susipažino su žmogaus energetinio kūno anatomija „Duality“ programoje (JAV). Kiekvieno mūsų kelionėje į savastį ir sveikatą pagrindiniai ingredientai Ainai yra: širdis, gyvybinė jėga kūne ir žinios. Širdis svarbiausia.

Aina dirba individualiai su žmonėmis, jaučiančiais kūno-emocines (psichosomatines) įtampas. Veda patirtinius kūno terapijos užsiėmimus grupėms, edukacinius seminarus įmonėms apie įtampos ir streso paleidimą, sveikatinimą, pasitelkiant kūno ir psichikos resursus.

Aina taip pat yra sertifikuota Iyengar jogos mokytoja. Jau 20 metų gilinasi į kūno fenomeną, kaip kūnas ir psichika vienas kitam gali daryti teigiamą įtaką.

Tel.: +370 699 57775
El. paštas: aina.pakelte@gmail.com

Renginiai: FB – AINA Kūno terapija
www.kunoresursai.lt
dirba gyvai ir online
Vilnius, Užupis

Auksė Luišaitė-Jauniškė – šokio-judesio ir kūno terapeutė bei edukatorė (Dip. IBMT), LMTA lektorė, Somatinių meditacijų vedančioji.

Auksės gyvenimo moto – „Gyvenu, nes šoku“: šokis ar judesys jai yra ne tik išraiškos būdas. Tai susitikimas su savimi ir kitais, judėjimas savęs ir savo pažinimo link. Šį moto papildo žinojimas, kad kūnas niekuomet nemeluoja.

Auksė dirba Vilniuje, su grupėmis ir individualiai. Konsultuoja lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Daugiau informacijos galima rasti www.manojudesys.lt

Tel.: +370 687 16006
El. paštas: aukse.luisaite@gmail.com
Vilnius

Indrė Šimėnaitė – klinikinė psichologė, sertifikuota Integruotos kūno ir judesio terapijos praktikė (cert. IBMT), Lietuvos psichologų sąjungos bei Somatinės edukacijos ir terapijos asociacijos narė. Šiuo metu studijuoja Biodinaminės kūno psichoterapijos mokymų programoje.

Dirbdama su klientais remiasi žmogaus kaip įkūnytos asmenybės samprata, tad keliauti tikrojo savęs link kviečia tyrinėjant ne tik mintis ir emocijas, bet ir pojūčius kūne, gyvybinės jėgos išraišką per judesį. Keliauti kartu kviečia paauglius ir suaugusius.

Daugiau informacijos galima rasti: www.samoningaskunas.weebly.com

El. paštas: samoningaskunas@gmail.com
Tel.: +370 698 49341
Vilnius

Nijolė Stancikienė – gydytoja terapeutė, kūno judesio terapeutė, šokio judesio terapeutė. Veda individualius ir grupinius kūno judesio užsiėmimus, specializuojasi dubens dugno gydymo ir profilaktikos srityje, veda rytietiškų šokių pamokas.


Tel.: +370 611 37469
Vilnius

Nijolė Lukošienė yra Europos geštalto asociacijos tikroji narė ir sertifikuota Europos geštalto psichoterapeutė pagal Europos geštalto terapijos asociacijos (EAGT) nuostatus bei sertifikuota Lietuvos geštalto psichoterapeutė ir valdybos narė pagal Lietuvos geštalto psichoterapijos asociacijos (LGA) nuostatus.
Nijolė nuo 2012 metų dirba geštalto ir kūno psichoterapijos, somatinės judesio terapijos srityse ir yra sertifikuota Integratyvios kūno ir judesio terapijos instituto (Londonas, Jungtinė Karalystė) praktikė, registruota kūno judesio terapeutė.

Kontaktai:
Nijolė Lukošienė – geštalto psichoterapeutė ir Integruotos kūno ir judesio terapijos specialistė
Tel.: +370 687 23773
El. paštas: lukosiene.nijole@gmail.com
Mūsų naujienos: http://grupineterapija.lt/renginiai/
Draugaukime: https://www.facebook.com/terapijagrupine/
Dirbu nuotoliniu būdu ir gyvai.
Kaunas

Rasa Birietė – šokio-judesio ir integruotos kūno judesio terapijos specialistė, lektorė. Dirba su vaikais, paaugliais ir suaugusiais, susiduriančiais su įvairiais gyvenimiškais sunkumais, krizėmis, sergančiais depresija, valgymo, nerimo, emocijų, sensorinės integracijos sutrikimais, patyrusiais traumas, autizmo spektro sutrikimą turinčiais vaikais.
 
Tel.: +370 685 44837
El. paštas: rasa.lotosas@gmail.com
FB – Šokio-judesio ir kūno terapija /Kaunas/
Kaunas

Regina Jasukaitienė – sertifikuota kūno-judesio terapijos (IBMT) praktikė. Esu ieškotoja ir savo darbe su žmonėmis integruoju sukauptas žinias ir asmenines patirtis: prisilietimą, meditaciją, terapinius šokius, kvapus, spalvas, neurologinį piešimą, asociatyvines korteles ir kitas metodikas.

Dalinuosi patyrimu, kad savęs pajautimas „iš vidaus“ išlaisvina gyvybinę energiją užtvenkusius blokus, lavina gebėjimą pažinti bei priimti save ir gyvenimą per kiekvieną nepakartojamą akimirką.

Tel.: +370 689 71145
El. paštas: regina.jasukaitiene@gmail.com
Vilnius

Vilma Kraelskaitė – kūno ir judesio terapeutė (dip. IBMT) Vilniuje.

Savo darbe integruoju darbo su kūnu, konsteliacijų, į procesą orientuotos psichoterapijos metodus, kurie padeda atverti naujas kliento vidines erdves, atrasti resursų.
Esu gimdymo dula, kūno terapijos metodais nemažai dirbu su nėščiosiomis ir moterimis po gimdymo. Siūlau individualias sesijas ir vedu grupinius patyriminius seminarus: „Manęs pradžia“ (apie embriologiją) ir „Mano gimimas“ (gimimo patirties išgyvenimas).


 
Tel. +370 620 55412

Vilnius